Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Szerintetek melyik a...

Lanyok! Szerintetek melyik a legjobb alapozo (folyekony) es puder?

Figyelt kérdés

Korrektort hasznaltok? Milyen sorrendbe rakjatok fel?

Arat is irjatok legyszi!

Koszonom! :)


2014. jan. 20. 06:46
 1/4 anonim válasza:
0%

en nem szeretem az alapozot mert irritalja a boromet, ezert inkabb garnier bb kremet hasznalok mert sokkal jobb erzes es nem fed nagyon (tehat ez a termek azoknak jo akiknek nincs olyan sok borhibajuk) ez olyan 1700 ft korul van. puderbol egy essence pure & skin vilagos borre valot hasznalok (ez egy pattanastalanito puder) es korrektorbol ugyan ugy az essence pattanastalanitojat hasznalom

a puder kb 900 ft a korrektor 600 ft

2014. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja es a sorrend: bb krem, korrektor, puder
2014. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
alapozo jellenleg egy clinique even better-t használok majd egy szemstiftet ami ugyancsak Clinique de az alapozóval nem vagyok megelégedve a színével pontosan. Jo alapozó a Lancome, Shiseido,Chanel, Clarins és az Esteenek is van jobb változata... Korrektorbol pedig egy Clarinset hasznaltam ecsetes volt arany toll szerű. Ezeket persze csak Douglassban vagy máss magasabb színvonalú drogériába tudod megvenni több ezer forintért. A korrektor is legalább 6-7000 ft...
2014. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alapozom Bourjois markaju. Nagyon szeretem, olvass utana. 4000ft körul van. Korrektorbol egy Catrice-t hasznalok most, azt a tegelyeset, de valtani fogok. Elöször az alapozot viszem fel, aztan a korrektort, majd a pudert.
2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!