Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arról lenne itt szó, hogy...

Arról lenne itt szó, hogy eddig "undercut" hajstilusom volt, de meguntam, hogy minden második palinak hasonló hajstilusa van. Szóval levágattam kopaszra (lehető legrövidebbre) szerintem jól áll. Lányok ti hogy áltok a kopasz srácokkal? 16F

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszik a rövid haj, de azért ne legyen teljesen kopasz. Legyen egy picike haja legalább, azt olyan jó simizni :)
2014. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Picike azért van, olyan katonás stílus, ilyesmi :)


[link]

2014. jan. 20. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, főleg ha jól áll és illik hozzád.
2014. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább mint az undercut. az valami iszonyatos, és elég nevetséges:D
2014. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk nem volt problémám az udnercuttal se ameddig megutnam, hogy ténylegesen mdienki ilyet hord szinte.. és csak én gondolom úgy, hogy a legtöbb lány azt szereti? azóta is megvagyok elégedve a "kopasz" frizurámmal,c sak rédekelt pár női vélemény :p
2014. jan. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!