Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajamat festeném...

Középbarna hajamat festeném világosabbra, de még soha nem csináltam. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem festettem ezelőtt a hajamat és most felmerült néhány kérdés ezzel kapcsolatban. Nem szeretnék fodrászhoz menni vele, mert felesleges pénzkidobásnak érzem. Azonban nem tudom, hogy a mellemig érő, viszonylag dús hajamra elegendő e egy doboz. És melyik a legjobb márka? Ti mit ajánlanátok? Fontos lenne, előre is köszönöm a válaszokat!:)

2014. jan. 20. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Fodrászként azt mondom, kár, hogy sajnálod a pénzt erre. Ilyen hajkoronával otthon kísérletezni úgy, hogy azt sem tudod, mit csinálsz, mire számíthatsz, háááát...

Ha sűrű a hajad,vagy vastagszálú, biztosan nem lesz elég egy doboz festék. Figyelj, hogy milyen árnyalatot választasz, nehogy meglepetés érjen: könnyen lesz vöröses akkor is, ha nem azt szeretnéd.

Azt is állíthatom, hogy nem biztos a drága a jó, és a dobozon levő fénykép ritkán adja vissza azt a színt, amit majd a festék fog eredményezni.

Bármelyik márkát is fogod választani, a használati utasítást jól olvasd el és tartsd be, különben meglepetések érhetnek.

Hát ennyi így hirtelen. :)

2014. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom - bár én nem vagyok fodrász -, hogy nem kellene a fodrászra sajnálod a pénzt. Nekem rövid hajam van, de nekem is fodrász festi. A te hosszú, dús hajaddal tuti nem lesz könnyű dolgod, ha magadnak akarod festeni. Hogy melyik a legjobb márka nehéz megmondani, mert ami egyeseknek bejön, nem biztos, hogy másoknak is jó lesz. Ha már mindenképpen magad akarod a hajad festeni, szerintem vegyél fodrászkellékesben professzionális hajfestéket, biztosabb eredményt ad, mint a drogériásak.
2014. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!