Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova tűntet a Baba Frissítő...

Hova tűntet a Baba Frissítő zápor, a gingko lótuszos, és a zöld Palmolive Ayurituel tusfürdők?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem láttam egyiket sem, pedig imádtam őket. Tescoból mikor eltűntek, kerestem őket Rossmannban is, de semmi. Zöld Ayurituelt találtam leárazva egy diszkontban, aztán onnan is eltűnt. Azóta megjelent egy kék (vagy eddig is volt??) de azt nem szeretem, ahogy a sárgát és a pirosat sem. A Babától pedig végképp nem találom egyik kedvencemet sem, pedig két nagy flakonnal (750 és 500 ml) is elhasználtam, de egyszerűen nem lehet megunni! Hiányoznak :(

2014. jan. 21. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:
*tűntek
2014. jan. 21. 14:14
 2/2 anonim válasza:
Azt a típusú Babát nem ismertem, sehol sem láttam (Békés megye), viszont a zöld Palmolive-ot én is kerestem, azt mondták, kivonták a forgalomból. Sajnos :(
2014. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!