Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sápadt archoz milyen hajszín...

Sápadt archoz milyen hajszín illik (vörösön kívül)?

Figyelt kérdés

Vörösre festetem a hajam már évek óta (pirosas vörös, nem a naracssárgás) és mindenki mondja hogy ez áll a legjobban. Szerintem is, ez az igazi énem.

Viszont tervezem hogy lesz majd egy legalább fél éves időszak amikor pihentetni szeretném a hajam és valami egyszerűbb, kevésbé gyorsan kopó színre szeretném festetni.

A gond az hogy sápadt arcom van. Nem fehér, sápadt. Ne mondjátok hogy napozzak vagy szoli, mert nem tudok barnulni. A szolival kapcsolatban én veszélyeztetett vagyok, és a nap is elég káros, de amúgy sincs időm (meg türelmem) a napon lenni. Meg nem is bírom a tűző napot fizikailag.

Olyanok válaszát várom akiknek szintén sápadt, színtelen arcuk van. Milyen festék dobta fel az arcotokat? (lehetőleg drogériás márkát írjatok, szín sorszámával együtt)

Köszi



2014. jan. 23. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt: eredeti hajszínem sötétbarna.
2014. jan. 23. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sápadt. Szőkésbarna a hajam, olyan se nem szőke, se nem barna igazán. Nekem minden jól áll, ami kicsit világosabb vagy sötétebb, mint a saját hajszínem. Voltam szőke is, vörös is, de az eléggé tönkre teszi. Most világosbarna (5.0) ez is jól áll, és most végre teljesen egészséges és selymes a hajam, és magamnak is be tudom festeni. Garnier festékeket használok.
2014. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is sápadt vagyok, amolyan átlátszó a bőröm és hiába voltam víz mellett egész nyáron és napoztam, semmit se barnultam. Hófehér vagyok /tesóm nyáron nem a nap miatt hord napszemüveget, hanem miattam, mert állítólag vakítok/.

De a hajszínem eredetileg vörösesbarna, amit nyáron a nap jól leszív és lesz belőle olyan rikítós vörös. Na az illik :) De próbáltam /csak hajszínező sampon volt/ olyan lilás vöröst is, de nekem az túl komoly volt. nem illettünk össze, és mikor elkezdett kopni a hajam rózsaszín lett. Na azt ne próbáld ki, mert nem szerencsés. Szerencse, h kimosódott :)

2014. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én vörösöm olyan téglás /világosbarnás vörösesre kopik. Nem a legjobb de megbarátkoztam vele.

A szőke abszolút nem én vagyok. Voltak régen szőke melír csíkok a barna hajamban. Akkor mindenki dicsért, de utólag már nem tetszik.

Valamilyen barnára kéne szerintem, mert azon nem látszik annyira a lenövés.

Persze tudom, hogy minden hajon másképp jön ki a szín, de van akinek bevált valamilyen barnás árnyalat?

Elfelejtettem írni, hogy lehetőleg ne a legdrágább festékmárkát írjátok ha írtok, mert nekem két dobozzal is kell venni belőle szóval dobozonként 1200 ft-ot ne haladja meg az ára (többnyire dm-ben vásárolok).


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. jan. 24. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Kuldj kérlek egy képet magadról.Úgy jobban tudnék segíteni. Nekem nem sápadt a borszínem, de biztos vagyok benne hogy meg tudom mondani mi a legideálisabb hajszín számodra.
2014. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elozo válaszoló vagyok, látatlanban a 6.1 -es színt tudom ajánlani, ami kb így néz ki:

[link]

És pont ez a hajfesték is jó szerintem.

2014. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!