Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőkéből szeretnék...

Természetes szőkéből szeretnék vöröses szőke, esetleg nem sötét vörös hajat. Csak színezni! Megoldható?

Figyelt kérdés
Szeretem a hajszínemet, szóval nem akarom mostantól folyton festeni, de szeretnék valami újdonságot. Esetleg tudnátok márkát, típust, amivel ezt meg lehetne csinálni? (kép is jöhet, ha az van)

2014. jan. 24. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ehhezz a Lush hennákat ajánlom abból is Caca Rouge árnyalatot, ugyanis a henna kopik nem olyan durván, mint a festék plusz nem teszi tönkre a hajadat, mert inkább a tónusán mint a teljes színén változtat és még szép is marad tőle hajad. :)
2014. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helló! Szerintem akkor neked ez tökéletes lenne. Ez ad egy ilyen meleg aranyos vöröses fényt a hajnak. Én is ezt próbáltam, és ragyog tőle! A legjobb! [link]
2014. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!