Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Tudnátok ajánlani...

Fodrászok! Tudnátok ajánlani kristály keratint, amit könnyen le lehet oldani póthaj lenövésekor?

Figyelt kérdés

Hair club-os keratint vettem, de nagyon gáz! a hajból nem akart kijönni semmivel sem. Felhívtam telefonon a hair-club üzletét és azt mondták, hát igen ez a keratin nem jön le egyszerűen, próbáljam meg patikai 100%-os alkohollal, de 70%-osat tudtam venni és nem jött le. Eleve nem is olyan volt, mint amivel a fodrász nekem felrakta.

Tulajdonképpen megcsináltattam a póthajat magamnak szakemberrel, de nem volt pénzem 3 hónap után újból 30-40ezer forintom, hogy leszedessem és újra rakassam, így vettem hőillesztő gépet meg keratint, szeparátort és magamnak kezdtem el leoldani a régit és újra vissza rakni újból. nem is volt gond a leszedéssel, mert fogóval megtörtem kicsit a keratint, pár csepp Balmain-os leoldót tettem rá és már le is jött a póthaj. Az újrakeratinozással sem volt gond meg a visszarakással, csak fura volt a keratin. Nyúlós volt és mikor visszaraktam és nem jól nyomogattam meg, akkor fehéres maradt. Aztán több nap után úgy döntöttem nem töltöm a minden napjaimat órákon keresztül, mire kicserélem mindet, így inkább leoldottam a póthajat. Amit a fodrász csinált azzal nem volt gond. A festések alkalmával szépen bevette a festék színét, alig lehetett látni, hogy keratinos a hajam töve. Na de amit én raktam annak a színe nem olyan volt hajon, mint a fodrászé és nyúlós volt és nem akart lejönni semmivel, de semmivel. Sem alkohol, sem Balmain, meg nem is sorolom még mit kentem rá. Végül elkezdtem kihúzgálni a hajszálaim a keratinból. Volt amit kitéptem.

Na végül lekinlódtam az összeset, 1 hétig fájt a fejbőröm, még szerencse, hogy nem sokat raktam fel.

Most mondhatjátok, hogy megérdemeltem, amihez nem értek azzal ne kísérletezzek és bízzam szakemberre, na de nem volt pénzzem megcsináltatni megint. Ha megfizethető lenne a hajfelrakás, akkor én se geccsoltam volna magamnak. 50ezret fizettem azért, hogy leszívja szőkítővel, befesse, és felrakja és a hajat én vittem, mert a saját levágott hajam volt. Vett hozzá a fodrász valamennyit, de nem sokat.

kb 150-180 tincs volt összesen.

Most rászántam magamat megint, hogy megcsináltatom, de nem akarok fodrászhoz menni. Van egy fodrász ismerősöm, aki elvégezte a tanfolyamot, de nem csinál póthajat és a készletét is eladta, mert gyesen van ikrekkel, ő megcsinálná nekem megfizethető áron, de megbeszéltük, hogy én keratinozzam újra a hajtincseket és persze így ő sem kér annyit.

Honnan rendeljek olyan keratint, amit könnyen lehet oldani és a hajfesték is befogja?


2014. jan. 24. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!