Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fakó, hulla színű arcőr, tág...

Valaki : kérdése:

Fakó, hulla színű arcőr, tág pólusok. Mit csináljak, már nagyon az agyamra megy?

Figyelt kérdés
Eszek sok gyümölcsöt,nyáron sokat napoztam,minden nap 1 órát gyaloglok a suliba a "friss levegőn",de az arcom még mindig mint egy élőhalotté.A pólusaim nagyon tágak,pedig hideg vízzel mosom,citromlével is meg szoktam törölgetni...Valami ötlet? Alapozót,szolit anya nem enged (17 vagyok) szóval már nem tudom mit csináljak
2014. jan. 26. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked ilyen színed van, szoli nélkül nem tudsz mit kezdeni vele. :)

Azok nem pólusok, hanem pórusok :)

2014. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Semmilyen kencét nem enged, vagy csak alapozót nem? Mert ha mást igen, akkor pirosítót vagy színezett hidratálót (jobb, mint az alapozó, mert nagyon halványan fed, épp csak színt ad) fel tudsz tenni. Esetleg a színezett hidratálót átöntöd egy arckrémes / hidratálós tégelybe, ha azt enged.


Ha nem, akkor vagy a suliban kened be magad, vagy vársz, amíg 18 nem leszel, és akkor aztán úgyis azt teszel, amit akarsz. Esetleg még azt meg lehet próbálni, hogy többet alszol, hátha akkor élettel telibb az arcod... plusz egy kis arccsipkedés napközben (ha van az orcáidnak egy kis színe, akkor úgysem azt nézik, hogy a bőröd többi része mennyire sápadt).

2014. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,elrontottam,amúgy pedig tudom,hogy pórus :3

Köszönöm mindkét választ,ez az arccsipkedés nagyon jó ötletnek tűnik,holnap első kanyarban ki is próbálom :))

Igen,alapozót nem,mert "ráncos és ragyás leszek tőle"

2014. jan. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!