Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor fognak elmulni a pattana...

Mikor fognak elmulni a pattanasaim? 11 éves voltam mikor kezdtek lenni most 14 vagyok. Elég sok van.

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:54
 1/6 anonim válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális. Én 18 vagyok de még mindig van pár. Majd ha kinövöd ezt az időszakot.
2014. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még 20 éves koromban is voltak,járj kozmetikai kezelésre.
2014. jan. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23 vagyok, de még most is vannak néha. Főleg a menzesz előtt.
2014. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon nagyon sok van... szerintem szazon joval felul.. olyan kis feketek...
2014. jan. 27. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor te valószinűleg a mitesszerre gondolsz. Arra vannak lemosók, bőr radirok. Neten millió csodaszert találhatsz rájuk.
2014. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Havonta menj el egyszer kozmetikushoz. Én is ilyen voltam, most alig alig van néhány pattanásom. hidd el sokat segít és az ára sem vészes ahhoz képest, hogy milyen szépen helyre tud rakni.
2014. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!