Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg kihullik a haj a...

Tényleg kihullik a haj a rasztától?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy hát fájást is okoz és hajhullást is. És 2-3 év után is ki lehet bontani a rasztát?
2014. jan. 30. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem hullik ki. Igen, ki lehet később bontani.
2014. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én még nem láttam olyan embert, aki rasztától kezdett volna kopaszodni. (Ami persze nem zárja ki, hogy attól teljesen függetlenül elkezdjen vki kopaszodni.) Amíg nincs méteres dreadlockod, addig gyanítom hátfájástól se kell félned. Kibontani elvileg ki lehet, csak eléggé sérült lesz a haj, meg a fele ki fog hullani.
2014. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kim Bo Mao ***** válasza:

Hátfájást szerintem az egy méternél hosszabb okozhat max... ha vizes, vagy szintetikus/póthaj/pótdread van benne.

A dread viselésétől nem hullik jobban a haj, mint a normál viselésétől. Bizonyos súly felett a terhelés növekedésével a hajszálak könnyebben eleresztenek, de szerintem tényleg méter után max.

Arról olvastam még-meg láttam is-, hogy aki teletüzdeli műdreadekkel a fejét, annak nagyon hullik (hajszálaknak többletsúly).

2014. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!