Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális ha a szőkítés...

Mokiki kérdése:

Az normális ha a szőkítés nagyon marja a fejbőrt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál és befestette a hajam világos szőkére. Alapból sötétszőke hajam van és most volt először festve a hajm. A fodrászom szerint az normális ha marja a fejbőrt (de még annyira nagyon nem bízok ebben a fodrászban. most voltam nála másodszor és amikor először voltam kicsit melírozott, és az se lett a lehető legjobb szerintem, de többen is mondták h jó ezért mentem... na meg arról nem is beszélve hogy a korbábban melírozott tincsek kékes szinűek lettek a hamvasító samponjától)Szóval a lényeg az hogy az tényleg normális hogy a sima világos szőke hajfesték annyira marta a fejbőröm hogy észre vettem ma hogy még sebes is lett pár helyen? Mert allottam olyat hogy biztos azért mert alergiás vagyok arra a festékre meg olyat is hogy a szőke festék mindig ezt csinálja... vélemény???

2014. jan. 30. 22:04
 1/3 anonim válasza:
Biztos, hogy allergiás vagy rá. Ne használd.!
2014. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy valakinek ugyanaz a festék marja a fejbőrét, a másiknak meg nem bántja.

Ettől függetlenül ha szőkítőporral csinálja, az okozhat gondot, ha túl erős oxidálót használ a fodrász. Ebbe nem kell beletörődni, nem szabad, hogy sebes legyen festés után a fejbőr!

A kékes tincsek sem jók, ott nagyon ki lett szőkítve a haj, azért lett olyan.

2014. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Időközben fodrászt váltottam és a festés már egyáltalán nem fáj :) köszönöm a válaszokat így utólag is :))
2014. jún. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!