Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Contractubex vagy Cicaplast...

Contractubex vagy Cicaplast jo piros foltra?

Figyelt kérdés

Evek ota van 1 2 piros folt az arcomon.Ami neha erosebb,neha halvanyabb.De semmitol nem mulik el telyesen.

Hasznaltam eddig Sudocremet,es valami lottyot amivel a mutet utani hegeket szoktak torolgetni.De semmi valtozas nincs.Most olvastam errol a 2 kremrol [Contractubex,Cicaplast] .. es tovabbi velemenyekre es tapasztalatokra vagyok kivancsi.Ezeket amugy gyogyszertarban lehet megvenni?


2014. jan. 31. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rozáceád van. Fáj is?
2014. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: szóval nekem is évekig piros foltok voltak az arcomon, eleinte nem fájt, de később már nagyon. Véletlenül jöttem rá hogy rozácea (persze neked nem biztos hogy az). Bár sokan nem javasolják, én szteroidos krémet használok rá (mostanában már csak úgy hetente 1x, így talán nem lesz tőle bajom), és az szépen eltüntette a foltokat, nem is fáj már. Diprosalicnak hívják, de vényköteles.
2014. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem.sen nem faj,se nem viszket.egyszeruen a latvanya idegesito :( ...nyaron nincs akkora baj,mert ha lebarnulok annyira nem zavaro.De ilyenkor telen nagyon feher a borom es nagyon csuful latszik a piros folt
2014. jan. 31. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!