Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarnából sötét szőke haj?

Középbarnából sötét szőke haj?

Figyelt kérdés

A hajam jelenleg Palette Intesive Color gyömbér (W6) hajfestékkel van festve. Sötét szőkét szeretnék festeni

belőle. Van egy bézs szőke Londa 38as hajfestékem, ha rákenem, milyen színt fogok elérni? Vagy mindenképp le kell szívtani ahhoz, hogy elérjem a kívánt sötét szőke színt, mert akkor inkább leteszek róla:S


2014. febr. 1. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, le kellene szivatni, mivel elég sötét a hajad. Festék festéket elvileg nem világosít, gyakorlatban én is próbálkoztam vele, nekem vöröses-sárgás lett tőle, de kivilágosodott.

Ráadásul a világosabb szín jobban roncsol.

2014. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szívatáson kívül semmi más megoldás nincs? mert azt semmikép nem szeretném:(
2014. febr. 1. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak még módszerek, pl c-vitaminos hajvilágosítás, vagy colour b4/hajradír. Ezek nem mindenkinek működnek sajnos és előfordulhat, hogy vöröses árnyalata lesz a hajnak.

Van, aki melírokkal világosítja ki lassan a haját (bár a melírt is szőkítőporral csinálják) pl mint ő: [link]

Amúgy az eredeti hajszíned milyen? Mert nem mindegy, hogy az eredetin kell-e világosítani, vagy csak a sötétebb festéket kell eltávolítani.

2014. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az eredeti hajam kb. ilyen: [link]

és ilyesmit szeretnék, egy kicsit talán sötétebbet: [link]

2014. febr. 1. 17:03
 5/11 A kérdező kommentje:
De például amit küldtél "hajamról-feketéből szőkét", ott a 2011-es februári képen is tetszik a szín:)
2014. febr. 1. 17:05
 6/11 A kérdező kommentje:
inkább ezt nézd meg, ez talán egy kicsit sötétebb, ilyesmit szeretnék: [link]
2014. febr. 1. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez kellene a szivatás/melír vagy extra világosító festék, mivel az eredeti hajszíned is sötétebb. (a c-vitamin/hajradír csak eltávolítják a festéket, míg a szivatás a saját hajszínedet is kivilágosítja) De amúgy szerintem ez a legszebb barna árnyalat, szerintem ne is fesd világosabbra:D
2014. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát pedig mindenképpen beszerettem volna, de a leszívatást nem vállalom akkor:S de világosítani viszont mindenképp szeretnék rajta, az megoldható úgy hogy veszek világosabb barna festéket mint a saját hajam, ezt a szőkét pedig félreteszem akkor. Ilyesmire gondolok mondjuk: [link]

Vagy semmiképp nem lesz világosabb szívatás nélkül?

2014. febr. 1. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet 1-2 árnyalattal világosabbat festeni, de NE L'orealt/akármilyen másik bolti festéket használj, hanem fodrászkellékeset! Az a baj a boltival, hogy lehetetlen meghatározni a színt...soha nem olyan lesz mint amit a dobozon/tincsmintán látsz.

Ráadásul a fodrászkellékesben még segítenek is árnyalatot választani:)

2014. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2014. febr. 1. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!