Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy szebb...

Mit csináljak, hogy szebb legyen az arc bőröm?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idõben nagyon csunya az arcbõröm. Tele van miteszerekkel az orrom, állam, homlokom. Havi elõtt kijön egy rakás gennyes, gyulladt pattanás és mind ez miútán begyógyul akkor is nyomot hagy. Mit ajánlotok?

23L


2014. febr. 1. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
egy alapos tisztítás jót tenne.Arcradír,gőz,kitiszítani és fertőtleníteni kell.
2014. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arcradirt minden 3 napban használok, arclemosót, tonikot...
2014. febr. 1. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok 1 éve. Én most vettem kozmetikai tükröt és minden másnap gőzölök, tisztítok és fertőtlenítek. Napi rutin lett a többszöri szappanos arcmosás és a tonik. Eddig ez nekem nagyon bevált, de most hogy ilyen hideg van, nagyon szárad a bőröm, így most a szappannal csak módjával kell bánni. Az én bőrömnek nem túl jó a sok arckrém, naponta csak kétszer szoktam kenni(reggel-este).

Még nem használtam mitesszer tapaszt, de esetleg azt tudom még ajánlani. Az állítólag soktól megszabadít.

22/L

2014. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász
2014. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most ki próbáltam a gőzölést, a mitesszereken segít, de a pattanás nyomaival mit kezdjek?

Nincs lehetőségem borgyógyászhoz járni

2014. febr. 1. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Pattanás elleni ecsetelő amiben van teafaolaj.
2014. febr. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem segìt a teafaolaj.
2014. febr. 2. 13:05
 8/8 anonim válasza:
4 hetente járj kozmetikushoz. nem mindegyik drága, és egy idő után (kb. 3 kezelés) sokkal jobb lesz.
2014. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!