Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy ez a baj? (Lent)

Lehetséges hogy ez a baj? (Lent)

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem... Két eve rendszeresen vasaltam a hajam. Majdnem minden nap. Két hónappal ezelőtt rájöttem h teljesen tönkretettem. Megfogadtam hogy nem vasalom többet. (Amúgy hat közepéig erő barna göndör hajam volt). Nem tudom leengedni mert nagyon csúnya szoval mindig kontyba vanAMiota nem vasalom es balzsamokkal kenem hogy rendbe jöjjön sokat nőtt es mar nem is annyira göndör. Olvastam valahol hogyha megritkittatom ugyanojan lesz mert a haj nagynak akar látszani . "Saját akarata van". Lehet hogy a vasalassal is igy van? Ha nem vasalom kiegyenesedik? Itthon is mar mindig le engedve van... Kicsit értelmetlen lett es zavaros de azert köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 1. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ritkíttasd...

Nagyon dús hajam volt,egy vágás alkalmával kiritkította a fodrász és azóta is várom,hogy dús legyen...ráadásul már nagyon hosszú mert növesztem és hullik is + ki is volt ritkítva...nagyon rossz...Most jó lenne ha olyan dús lenne...de lehet ez mindenkinél más.Lehet neked segítene.

Ha szálkás a vége akkor vágass belőle és ne vasald többet,ápold normálisan.A balzsam az jó neki és legyél türelmes...nem kis idő mire helyreáll,mert az sem volt kis idő mire kialakult ez a helyzet:/

Türelem és szerintem jó lesz idővel:)

2014. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se ritkíttasd. Legutóbb megritkította a fodrász a hajam és elég hamar nagyon csúnyára tört a vége. Aztán elmentem másik fodrászhoz, aki szépen levágta a végét és mondta, hogy azért van egy elvékonyodva, széttörve az alja, mert nem tett jót neki a ritkítás.
2014. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemmondtam h megakarom mitkittatni... Csak hogy a vasalastol lett meg gondorebb? Mert olvastam hogy a haj ellenáll
2014. febr. 1. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A hosszú haj a súlyánál fogva kilógja magát.
2014. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!