Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lesz szép a bőr a...

Mennyire lesz szép a bőr a szépségvitaminoktól?

Figyelt kérdés

pl.:biovanne

Úgy tudom,hogy ezektől szebb lesz a bőr,a haj és a köröm is megerősödik.

Valakinek bevált?

Mikor érezte először a változást és milyen súlyostól?



2014. febr. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez magában még nem ér semmit, ehhez az kell hogy mellette egészségesen étkezz, egészségesen élj, ne károsítsd a hajad vasalással, festéssel, stb. Ne kenj mindenféle vacakot a bőrödre mint pl az alapozó, ócska krémek... Ha mindent betartasz akkor meg igazából nem fontos szedni sem Biovanne féléket, elég ha megfelelő ételeket eszel, amiben benne vannak a szükséges vitaminok.
2014. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom,igyekszem,de érzem,hogy ez nem elég mivel elég elfoglalt vagyok a hétköznapokban,ezért próbálom vitaminokkal pótolni.A hajamat sosem vasalom,full egyenes,csak meg kell fésülni.A bőröm nem éppen a legszebb,arra csak BB-t használok.Nem ócska,minőségi és arra tökéletes amire nekem kell.Tisztítom a bőrömet,ápolom normálisan,csak érdekelnek,hogy még mit tehetek ennek érdekében.
2014. febr. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!