Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha világosabb barnából szőkére...

Ha világosabb barnából szőkére festetem a hajam, az mennyi kárt tesz benne?

Figyelt kérdés

Az anyukám nem szeretné, hogy befestessem, mert szerinte nagyon sok kárt okoz. Persze, ha így van, akkor én sem szeretném, de azért érdekelne, hogy hogy is van ez pontosan.

Ilyen színű a hajam, kb.: [link]

és ilyenre szeretném: [link]


2009. dec. 6. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kb. pont ugyanilyen volt a hajam,szőke akartam lenni Én is. Mikor fodrászhoz elmentem,Ő mondta,hogy a leszívatás nagy kárt is tehetne benne (így is vasalom a hajam minden nap) ,és a leszívatás után még egy szőke festés...hát..megterhelő lenne a hajnak. Szóval Ő azt mondta,hogy csak fokozatosan lennék szőke...melírral kezdenénk...és csak a 4.-5. alkalom után lennék teljesen szőke...ami majdnem fél év. mondtam,h köszi..inkább kihagyom :D

Itthon nekiálltunk. 2 doboz Palette A10-es ment rá,de nemlettem rögtön szőke(mondjuk ezt gondoltam is előre...) ....ma (3 napra ráá) befestettük megint,ugyanígy, 2 doboz A10-essel. Még most sem teljesen szőke,de szép így is,és a köv. alkalom már tuti jó lesz :)

A hajam nem roncsolódott...remélem nem is fog... :D

Igyexem kevesebbet vasalni,és vettem rá szilikonos hajvégápolót is...

Sztem próbáld ki Te is. Ha nem jön be,akkor visszfested barnára...és legalább megpróbáltad. :)

Sok sikert :)

2009. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is befestettem a hajam szőkére ilyen barnáról és nem egyből fogod észre venni hanem majd idővel.Nekem pl első 2hónap tök tuti volt aztán ugy eltört a szőkítéstől h a hát közepéig érő hajam le kellet vágni vállig kb.És azota nem nő semmit és hiába festettem vissza nem segített rajta.És én nem is vasaltam azt hozzá teszem!Szerintem ne festesd be mert meg fogod bánni de te tudod:)
2009. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!