Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz végre szakállam?

Mikor lesz végre szakállam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nincs semmi szőr tulajdonképpen az arcomon csak ilyen "baba szőr" azt vágom jobb híján. Körülöttem már mindenkinek van azért valami, még ha nem is olyan mint egy felnőtt férfinek, de azért látszik. A lábszáram nagyon szőrős, a combomon nagyon kicsi szőrök vannak. A köldököm alatt most kezdett, a mellkasomon semmi és "lentebb" is van bőven. Nagyon szeretném már, biotint is szedek. Valamit még tudok tenni?

2014. febr. 3. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Érjél meg rá. Én 24 vagyok, és nem nő normális szakállam, se semmi ami arra adna indokot, hogy férfinak lehessen nevezni. xD De nem is parázok majd 40 évesen, mikor eladhatom magamat 25nek jól jön még a későn érés.
2014. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De faternak annyira sok van és olyan jó lenne már. Amúgy is alacsony vagyok, legalább ez férfiassá tenne
2014. febr. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!