Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mia véleményetek a barna...

Mia véleményetek a barna hajuakról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 17:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is így szeretem vöröses árnyalattal egyébként vékonyszálú hajam van.
2014. márc. 14. 14:19
 12/15 anonim ***** válasza:
unalmas
2014. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szépek.
2014. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az emberekkel nincs bajom, nem hajszíntől függ a személyiségük, de magát a barna hajat rühellem...ki nem állhatom...Eredeti hajszínem sötét fakó barna (ami olyan mint az őszülő fekete, de barnának mondják, ilyen szürkés se színű valami), szóval ebből adódik hogy a barna árnyalatokat még hajban SE tűröm el...Amúgy se szeretem a barnát, mint színt, de bármilyen más természetes hajszínnel megbarátkoztam volna...unalmas, semmilyen...(fekete és vörös között ingázok, és a fekete nagyon természetesnek tűnik a fejemen, és a lenövés se látszik, olyan, mintha a töve kifakult volna, semmi fénye nincs, de ilyen szempontból jól jártam ezzel a ronda eredeti hajjal)
2014. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Eredetileg középbarna, fakó hajam van... volt. én unalmasnak találtam, ezért befestettem gesztenyebarnára. Tudom, ez is barna, de szerintem tök szép a színe, sötétebb lett, meg vannak benne vöröses részek, főleg ha rásüt a nap. Nem biztos, de valószínű, hogy egész életemben erre a színre fogom befesteni, így már tökre tetszik. :)
2014. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!