Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúból lehet kozmetikus? A...

Fiúból lehet kozmetikus? A fiam minden álma, hogy az legyen.

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos lehet.

[link]

2014. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. ;)

Az én fodrászom fiú, és nagyon jól dolgozik!

2014. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, de ez még egyenlőre nők által uralt szakma. furán néznének rá.
2014. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek fiú kozmetikust, de nem sok van belőle.
2014. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Fodrász is van, ápoló, óvóbácsi, ahogy női katona, tűzoltó és politikus is. Ez a 2. század. Persze néznek majd páran rá furcsán a szexuális hovatartozóságát illetően, de nekem addig senki nem meleg amíg nem mondja vagy nem látom egy férfival, és utána se érdekel, ha jól végzi a dolgát :D
2014. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy a fodrászokat is felhozzátok, mint a férfiak által ritkán képviselt szakmát. Pedig én jobb fodrászok közül (nem a tv-ben reklámozottakra gondolok) csak férfiakat ismerek, én is pasihoz járok, aki a tesójával (szintén pasi) vezeti közösen az üzletet. Egyikük női, a másikuk férfi fodrász. :D


Különben én szívesen járnék férfi kozmetikushoz, ha jól nézne ki :D

2014. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K. Bernadett ***** válasza:
A nevét nem akarom ide leírni, de veszprémi a fiú, szakma kiváló tanulója volt, mint kozmetikus, és körmös. Kitűnő szakember, a lányok imádják!
2014. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!