Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki olyan sampont vagy...

Valaki olyan sampont vagy valami készítményt tud amitől hamarabb kijön a festék a hajambol? Nagyon sötét barnából akarom visszakapni a világosbarna hajam szőkemelírekkel.

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
aham... hidrogén!
2009. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Festék nem jön ki a hajadból, csak lenő. Természetesen ha rövid frizurát vágatsz magadnak, ez hamarabb megtörténik, mintha derékig érő hajnál várod, hogy újra az eredeti színe legyen. Most már legfeljebb hidrogéntartalmú festékkel vissza tudod festetni az eredeti színéhez hasonló árnyalatra.
2009. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért nem mondanám, hogy lenő.. kopik is az. csak lassan, de a napfény lenne rá segítő képpen, de az most nem aktuális :/ a sok mosással meg csak tönkre tennéd ,emg az iesféle készítményekkel.
2009. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hááát én olvastam valamilyen detox samponról megmárláttamis fodrászkellékesnél annálvolt ,hogyaz utolsó vegykezelés eredményételtűnteti de festéknél nemhiszem szerintem színezőre vonatkozik de biztos a festékenis koptat(de ez nem biztos ,hogyígyvan csakgondolom de azbiztos ,hogyvanilyen sampon)
2009. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajna én se nagyon tudok ilyenről...csak a sok várakozás, idő ami nem teszi tönkre, de az meg csúnya.Én is iylen problémával szenvedek.

23:16!-os: pontos nevét nem tudod?mennyibe kerülhet? Én hajszínezőt használok,de elég sötét lett, és nem tetszik. és hiába szinező, félév alatt minimálisat kopott.

2009. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23:16-os vagyok azt tudom ,hogy egy elég feltünő nagy sárga flakonba volt(szerintem alfaparf termék és az ára olyan 1500 körüli)
2009. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18:49es vagyok, köszönöm a választ.
2009. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én fodrászom is mesélt vmi alfaparfos cuccról, amivel le lehet húzni az előző festést, de csak akkor, ha az sötétebb az eredetinél.
2009. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!