Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenités! Hogyan...

Intim szőrtelenités! Hogyan végezzük?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam de meguntam, mert kipattogott meg fáj és viszketett utánna.. kozmetikushoz nem merek menni, mivel szégyenlős vagyok meg stb. és a Szőrtelenitő krémekről mit gondoltok? Van vagy lesz későbbi tünete?

Mit ajánlottok?


2014. febr. 9. 16:43
 1/9 anonim válasza:
100%
A szortelenito kremet en nem ajanlom, csak olyan teruletekre mint pl honalj lab... Akkor inkabb mar a borotva egy jo forro furdo kozben. De a legjobb megoldas a gyanta amit akar otthon is megcsinalhatsz bar fajdalmasabb, de tartosabb. Mennyi idos vagy? Elsz szexualis eletet?
2014. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hajnyíró? :D

Egész rövidre levághatod vele.

2014. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az intim gyanta tényleg a legtartósabb, de nagyon vigyázz vele, mert könnyen megéghetsz, vagy rossz mozdulattal lehúzva hámsérülést is szerezhetsz, szóval inkább a szakember csinálja első pár alkalommal.

Krémek közül van olyan, amit intim területre is használhatsz, de előtte mindenképp teszteld egy kis területen. Lehet, hogy még jobban kipattogsz tőle, mint a borotvától.

Ha mégis maradsz a borotvánál, érdemes beruházni a patikában kapható antibakteriális kézmosóra, amit a tetoválóművészek is használnak. Sokkal kevésbé pattogsz ki utána. A viszketés lehet attól is, hogy kiszárad a bőröd. Erre jók a horzsolásokra ajánlott krémek, mert azok is enyhén antibakteriálisak. A pattanások ugyanis a kórokozók miatt vannak, amik a szőrtüsző tövénél tenyésznek.

2014. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok amúgy..
2014. febr. 9. 17:02
 5/9 anonim válasza:

Elso vagyok.

Szerintem menj el kozmetikushoz, az a legbiztosabb.

2014. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszaitokat !
2014. febr. 9. 18:43
 7/9 tubifex ***** válasza:

szerintem a gyanta szükségtelen és fájdalmas és meg kell növeszteni a szőrt bizonyos hosszra, h gyantázni lehessen megint. borotváld le, de a szőr növekedésével megegyező irányba és akkor nem pattog ki.

a krémet nem ajánlom, szerintem nem túl bőr barát

2014. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tubifex ***** válasza:
illetve lehet kapni direkt erre elektromos borotvát, az kicsit több idő mire leszeded,de az simára szedi le és nem pattogsz ki
2014. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2014. febr. 15. 09:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!