Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom hamar kikoptatni...

Hogyan tudom hamar kikoptatni a hajszínezőt? Kerlek segítsen valaki!

Figyelt kérdés

barna hajam volt ... ombréra szerettem volna ezért megkértem a fodrászt, hogy az alját kicsit szőkítse ki... hát nagyon szőke lett szinte az egész hajam...


most egy L'oreal színezővel beszíneztem a hajam ami elvileg sötétbarna, de fekete lett tőle a hajam és ráadasul ugy veszem észre hogy foltosan kopik ki.. mit tegyek ?? tanacsot szeretnék kérni, és az eredeti hajszínemet.. :(



2014. febr. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár hajmosás után fakulni fog, egyébként mosd meg citromos-vizes lében, vagy járj uszodába, a klór is marja a festéket...

Van ismerősöm, akinek szintén fekete lett a haja a barna szinezőtől, de az biztosan kopik.

2014. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A SÖTÉTBARNA FEKETE!! Nem tudom hányszor írtam már le.. Mivel a hajvéged szőke ezért teljesen olyan mint előtte már nem lesz és kikopni se egységesen fog. Szerintem keress fel egy fodrászt és csináltasd meg vele ahogy szeretnéd! Ne otthon kísérletezgess!
2014. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!!


az a baj hogy a fodrász cseszte el először...


a hajtöredezésre nem tudtok esetleg valamit ?

2014. febr. 9. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
hajtöredezés: tegyél a hajadra tojásos-mézes hajpakolást. (egy tojás, egy evőkanál méz) Mindent hajmosás előtt. Hagyd hatni 10 percig. De ha nagyon töredezett a hajad, akkor vágasd le a végét, anélkül nem hat, ez csak megelőzés.
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!