Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem vagyok pattanásos Hála...

Nem vagyok pattanásos Hála Istennek, de néha ugyan úgy mint mindenkin ki jön 1-2 miteszer. Ha ezeket bekenem mentolos fogkrémmel, akkor az segít? Mert azt hallottam. Megerősítené valaki ezt az állítást? És ha igaz, akkor hány percig hagyjam magamon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem tudod, hogy mi az a mitesszer. Véletlenül sem jellemző rá, hogy egyesével, kettesével jelenjen meg. [link]

És nem segít rajta a mentolos fogkrém.

2014. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó,begyullasztja,inkább nyomd ki tiszta kendővel,ha miteszer.
2014. febr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mitesszer ellen csak az jó ha kinyomkodod. Mondjuk kamillás gőzölés után, tiszta kézzel! A fogkrém nem segít.
2014. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kim Bo Mao ***** válasza:

A fogkrémet zsíros pattanásra szokták javasolni internetes fórumokon, de annak sem tesz jót hosszútávon, mert kiszárítja a bőrt, minek következtében a bőr védekezésül még miteszeresebb lesz-->aztán pattanásos.

A gőzölés a legjobb rá-->tiszta kezes/körmös nyomkodás finoman-->alapos arcmosás először meleg(lehet tusfürdős), aztán jó hideg vízzel. Utóbbi fontos, hogy összehúzza a pólusokat.

2014. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!