Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok lenne egy kis...

Fodrászok lenne egy kis segítségre szükségem! Mivel lehet elérni az ilyen hajat? További lent!

Figyelt kérdés

Szerintetek mik kellenek ahhoz hogy ilyen hajam legyen:

1. kép:

[link]

2. kép:

[link]


Ha tudnátok írni konkrét márkaneveket az sem lenne rossz, vagyis kondicionálót használ? zselét, vagy esetleg waxot? Előre is köszönöm a segítséget!:)


2014. febr. 11. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fodrasz de ez a te hajadtol is fugg. Gondolom van fodraszod erdeklodd meg tole vagy probald ki a waxot az nagyon eros es strapa biro. Ha nem annyira onhatalmu a hajad lehet eleg a zsele, hajlakk . Vagy a ketto kombinacioja .
2014. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam waxot de nekem talán az picit sok volt mert nagyon zsírosnak tűnt tőle a haj neki meg ugye olyan mint ha természetesen úgy állna, de mivel csinálhatják meg neki, szerintetek kondicionálót használhat? Amikor megmossa a haját és ráteszi a kondicionálót és úgy irányba szárítja?
2014. febr. 11. 12:14
 3/12 tubifex ***** válasza:
youtube-> beírod a keresőbe, hogy justin bieber hair és kiad egy csomó tutorialt
2014. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
AZt tudom hogy hogyan kell megcsinálni de hogy miket használ rá nekem az lenne a lényeg
2014. febr. 11. 12:21
 5/12 tubifex ***** válasza:
ezen nincs se wax se zselé! hajlakk tartja meg
2014. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor még annyi kérdésem lenen hogy elején hogy csinálja ilyen formára? Szerintetek vasalná?
2014. febr. 11. 12:24
 7/12 tubifex ***** válasza:
mielőtt szárítod a hajad, rakj rá bármilyen haj dúsító vagy hajtő emelő hajhabot és megszárítod felfelé fésülve vagy hátra. mikor megszáradt akkor meg hajlakkal formázod ahogy tetszik.
2014. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tubifex ***** válasza:
egyébként még annyi, hogy körkefével van beszárítva. attól hajlik meg hátra az eleje
2014. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!:) Meg még annyi hogy elöl neki nagyobbra van hagyva vagy csak hátul van lejjebb lapítva neki? [link]


És hány centi lehet neki ezen a képen a haja?


Köszönöm szépen az eddigi segítséged!

2014. febr. 11. 12:28
 10/12 tubifex ***** válasza:

felül szerintem olyan 10 centi körül lehet. igen, olyan mintha le lenne lapítva,de gondolom azért mert fokozatosan van lenyírva és egyre hosszabbodik neki. ha egy jó fodrásznak megmutatod a képet,le tudja neked vágni ilyenre.

örülök,ha tudtam segíteni!

2014. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!