Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Toredezett hajra valami...

Toredezett hajra valami nagyon jó hajápolót vag valami ház praktikat ami tenyleg bevalik, tud mondani nekem valaki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Olló, és vigyázni rá. Nincs az a csodaszer, ami összeragasztja és helyrehozza a törött hajszálakat.

Le kell vágni, és utána nem szabad vasalni, sütögetni, forró hajszárítózni állandóan, és a zselékkel, habokkal is csak mértékletesen kell bánni.

2014. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már korábban válaszoltam egy hasonló kérdésre, ezért nem volt kedvem leírni újra ugyanazt, hanem beillesztem neked ide a válaszom. De nekem ez a módszer nagyon bevált!


Én minden hajmosás előtt extraszűz olívaolajjal dörzsölöm be a hajam, nem annyival, hogy csepegjen belőle, de azért járja jól át. A hajtövekre sosem szoktam tenni belőle, hogy ne zsírosítsa a hajamat. Aztán ezt samponnal lemosom, elég egyszer samponozni, nem igényel 2 alkalmat, hogy kijöjjön belőle az olaj. Kb egy félórát, órát szoktam rajtahagyni, attól függően mennyi időm van rá. Bár ezidő alatt úgyis mindig ténykedek itthon, tehát volt már 1,5 órát is rajta. Miután az olajat kimostam, azután van a Kallosnak egy nagyon jó hajpakolása, tejproteines. Imádom, ilyen pumpálós flakonban van, tehát még az adagolása miatt is megvagyok vele elégedve, nem kenek vele össze semmit. Ezt szoktam utána felvinni még a hajamra, ezt már csak olyan 10-15 percig hagyom rajta. És nem samponnal mosom le, csak tisztán vízzel és akkor is úgy, hogy nem teljesen öblítem ki belőle az egészet, hanem kicsi maradjon benne. Az illata is finom, ilyen kókuszos. Ezután már semmilyen hajbalzsamot nem viszek fel rá. Mert ez a pakolás annyira lepuhítja, bársonyossá teszi a hajam, hogy szeretek utána csak úgy beletúrni, hogy mennyire lágy. :) Ezenkívül még az Imperity Golden Crystal szérumát szoktam a hajvégeimre használni. Ez is 1000 Ft körül van, 150 ml és sokáig elég. Az illata is kellemesen barackos, ez ilyen argánolajos hajvégápoló, ami a fő alkotója, de van benne omega 3 és 6 zsírsav is. Rengeteg hajvégápolót is kipróbáltam már, de messze ez a legjobb! Ezen észreveszem, hogy ez tényleg ápol is, erősíti a hajvégeket, nem csak eltünteti a hajszálkásodást, amire a legtöbb hajvégápoló hivatott. Már a harmadikat fogyasztom el, de már nem kísérletezem többé, megmaradok ennél. Nem nehezíti el a hajam, nem kelt zsíros hatást. Feltéve ha nem viszel fel egy csomót rá. :) Nekem 2-3 pumpálás, először kicsit olajos tőle a hajam, mikor felviszem, de aztán pár perc és ez eltűnik belőle, viszont szép fényt ad neki. Ezeket csak azért ajánlottam figyelmedbe, mert nekem iszonyú száraz is volt a hajam. Nyáron sokat napoztam, a nap is kiszívta, szőkítés is volt világosabb árnyalatra, megviselte a hajam. Hosszú hajam van, így eléggé töredezett volt. És amiket felsoroltam, úgy rendbe szedte....olyan szép egészséges végei vannak már, és ollóra sem volt szükség. Tehát jó kis cuccok ezek, mára sikerült belátnom, hogy nem feltétlenül a drága termékek a jók. Hiába dobtam ki eddig egy vagyont különböző kozmetikai szerekre, ha a felét sem nyújtotta annak, amit olcsóbb társaik. Remélem tudtam segíteni. ;)

2014. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dominika72 ***** válasza:
Vágasd le, vagy ideiglenes megoldás a szilikon tartalmú termékek.
2014. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!