Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a ricinusolajat csak úgy...

Ha a ricinusolajat csak úgy simán rákenem a hajamra fog hatni? (lent)

Figyelt kérdés

nem keverném össze kókuszolajjal,olivaolajjal,semmivel csak úgy simán.

Fog így is hatni ugyanúgy a hajamra?


2014. febr. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! Én mondjuk felszoktam előtte melegíteni egy kicsit, hogy kenhetőbb legyen.
2014. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ricinus éppen az az olaj aminek semmi hatása nincs a hajra. Inkább kókuszolajat használj vagy olivát magában. Bár nem írod hogy milyen hatást szeretnél.
2014. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Haj növesztést akarok
2014. febr. 12. 12:50
 4/6 anonim válasza:
Én is csak simán rákenem. Gyorsabban nő tőle!
2014. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Úgy is jó :) És hatni fog, de (saját vélemény) én úgy szoktam, hogy mielőtt bekenem a hajam a ricinussal, előtte kicsit samponnal megmosom, hogy mégis a tiszta hajtincseimre kenjem, és hogy jobban felszívódjon. :) Mivel nedves a haj, ezért a "kutikulák" nyitva vannak, és ha a langyos ricinus olajat a hajadra kened jobban beszívódik :)

Elég sztem 30 perc, vagy esetleg egy óráig is rajta hagyni, hisz ha tovább hagyod rajta csak a hajadra szárad, és nehezebben tudod majd ki mosni :)

remélem segítettem :)

2014. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. febr. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!