Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festék kell hogy ilyen...

Tina cica kérdése:

Milyen festék kell hogy ilyen legyen a hajam? és mi az a lila valami amit utána ken fel? Valaki segitsen mi ezeknek nevük? 17/L


2014. febr. 11. 19:35
 1/3 tubifex ***** válasza:
szerintem,ha nem értesz hozzá ezt tényleg ne otthon csináld,mert tőből leégetheted a hajad. a lila cucc az hamvasító,hogy ne csibe sárga legyen
2014. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem itthon csinalnam hanem elsonek fordrászal de az még messze lesz.
2014. febr. 11. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Otthon ugyanúgy meg lehet csinálni mint ahogy egy fodrász csinálja, ha otthon leég akkor fodrásznál is le fog. Nekem nem is vállalta egy sem a szőkítést. A hajam ugyanilyen mint a videóban a csajnak, a lényeg hogy venni kell szőkítőport, hozzá való oxit. Pl ha sötét a hajad akkor 12%-os kell, attól lesz sárgás belőle. Ezt még festeni kell lilás tonerrel, ami a sárga szín ellentéte, ezért kiüti a sárgaságot.

Mondjuk én megutáltam a szőkét, mert 1 hét után már csúnya sötét lenövés látszik, állandóan szőkíteni kell meg nagyon ápolni, hogy ne legyen száraz. Túl sok a baj vele.

2014. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!