Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Baba és egyéb "nem hagyomány...

A Baba és egyéb "nem hagyományos" szappanok, mint pl. a Fekete szappan valóban hatásos lehet a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Már nem bírom tovább, szinte a feliratható gyógyszeren kívül mindent kipróbáltam, azt is azért nem, mert nincs sok pattim, de ha van is 1-2, akkor az ilyen nagy vörös...csúnya de nagyon...


Aztán több helyen is olvastam, hogy volt akinek bevált, persze voltak ellenvélemények is, már annyi szart kipróbáltam, hogy ezen már nem múlik...


Szal ma vettem egy Baba szappant, mert egy csaj ismerősöm is azt mondta, hogy ő is azt használja az arcára...

Mármint az arcot meg kell mosni langyos vízzel, megtörölni, majd úgy "beledörzsölni" az arcba egy kevés szappant...2 percig rajta hagyni, majd leöblíteni...


Működhet? Persze csak naponta 1X, mondjuk este amikor a napi koszt lemosom...


2009. dec. 8. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fekete szappant használok, a kozmetikusom szerezte be nekem, azt hiszem az Ilcsi gyártyja. Minden este, miután lemostam a sminkem, bevizezem az arcomat, és azzal a szivaccsal (azt hiszem luffa) amit adott mellé két pumpálásnyit bedörzsölök a bőrömbe. A pattanásaim durván egy hét alatt eltűntek, megelőzésre meg tökéletes.
2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom ,csak a fekete szappan 1000Ft felett van, míg a baba szappan 150Ft....
2009. dec. 8. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kénes szappant használok és nagyon jó, sajna kaptam, már nem emlékszem mennyi volt... A másik amit még mondanak a teafa szappan( nekem ez nem vált be, de a hugom használja, neki jó, kb 300ftért vettük a szappanfőzősbácsitól idén nyáron.)
2009. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes babaszappant használni,pláne akkor ha még zsíros is hozzá az arcod...Mivel rettenetesen szárít és a bőröd úgy fog ez ellen védekezni h több zsírt termel. Inkább vedd meg a drágább fekete szappant mint hogy tönkretted az arcod feleslegesen.

(Ne aggódj én is használtam anno babaszappant,eleinte tök jó volt,később egyre rosszabb,rettenetesen zsíros lett tőle a bőröm)

2009. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ha azt vesszük, hogy csak picit kell az arcra használni, tehát akár egy hónapig is kitart, akkor egy 1200Ft-os feketeszappan jó lehet...mármint megéri az árát
2009. dec. 8. 22:15
 6/9 A kérdező kommentje:
de miért különben, a feketeszappannak anyira más volna az alkotóeleme, hogy az nem árt, míg a babaszappan árthat?
2009. dec. 8. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Na remek kérdés. Én egész Miskolcot és Nyíregyet végigjártam. Nekem minden gyógyszertárban azt mondták, hogy nem ismerik.

Egy miskolci kozmetikus ajánlotta 1 éve. Azóta nem találok.


Hol szerezhetem be????Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki megírná.

2009. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A feketeszappan valamiféle gyógynövényeket tartalmaz-gondolom én, míg a babaszappan az csak egy egyszerű szappan. Amúgy a feketeszappant Ilcsi kozmetikusnál találsz:) Keress olyan kozmetikust, aki Ilcsi termékekkel foglalkozik.
2009. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak hogy sajnos ahol lakom nincs Ilcsi kozmetikus....
2009. dec. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!