Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszerű LMX szappannal lehet...

Egyszerű LMX szappannal lehet arcot mosni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nem folyékony egyszerű LMX szappanra gondoltam. pattanások ellen küzdök, házi praktikákat próbálok alkalmazni, de ezmellet szerintem tisztán kell tartani az arcom. Tudom hogy a baba szappan jobb lenne, de az most nincs itthon.

Tapasztalatok?



#arc #pattanás #szappan #LMX #tisztálkozás
2014. febr. 12. 10:02
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ezek tele vannak vegyi anyagokkal amitől nem igazán lesz jobb tőle az arcod :/ Nekem is vannak néha néha pattanásaim én a Rossmanba szoktam venni Yamuna Körömvirágos és Citromfüves szappant szószerint körömvirágszirmok és citromfűdarabkák vannak benne :) a citromfű elég drasztikus és az elején kimarta kicsit az arcom de nagyon jó pattanásokra legalábbis nekem segített mindig sminklemosás után használom , de kicsit túl erős néha nekem és az illata se az igazi ezért használom mellé a krémesebb körömvirágost köztudott a gyógyászatban ,hogy a körömvirág gyulladáscsökkentő hatású nekem mindkettő bevált kb 400Ft körül mozognak és természetes szappanok.!:)
2014. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!