Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Festék nem világosít festéket...

"Festék nem világosít festéket" - vagy valami ilyesmi. Akkor egy nagyon világos szőke festék nem világosítaná a világos narancssárgás hajamat (amit egy rosszabb szőke festékkel sikerült elérni)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ez a kijelentés a sötétre festett hajak esetében igaz?
2014. febr. 12. 15:48
 2/4 anonim ***** válasza:
ez inkább arra igaz, hogy feketéből nem lehet szimpla szőke festékkel világosítani. én egy nagyon világos hamvas színt tudnék neked ajánlani. ha kell akkor ezüst mixtonnal még lehet fokozni a hamvasságot.
2014. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majirel festékkel fogok próbálkozni legközelebb és az alapszínem kb. 6-7es lehet, nem olyan sötét.. 9es oxira gondoltam. Először vigyem fel csak a lenőtt, természetes részre, azután a narancsos részre, végül a végekre is? Így képzeltem el.
2014. febr. 12. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez úgy igaz, ahogy le van irva. Tök mindegy, hogy 8-as szinmélységből akar valaki 10-eset vagy kettesből 5-öset.

(fodrász)

2014. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!