Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallott már valaki a koktélozá...

Hallott már valaki a koktélozásról, és ha igen mit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem a fodrászkellékesben adott az eladó egy ammóniamentes szőkítőport, meg hozzá egy 9%-os oxit, és azt mondta ezt keverjem össze, meg tegyek hozzá annyi sampont amivel hajat szoktam mostni, meg balzsamot is ugyanannyit, meg még 2 cl vizet. Ezzel dörzsöljem jól be, és nézegessem. Amikor olyan színű amilyet szeretnék, akkor mossam le. Amugy sötétbarna derékig érő hajam van, és világosbarnát szeretnék.
2014. febr. 12. 18:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez egy létezö vegyi kezelés, bár én inkább fodrászra biznám mert magadnak nem látod igazán hol hogy szivja sajnos nem egyforma mindig mindenhol a hatása.
2014. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ez milyen mértékben roncsolja a hajamat?? Mármint fennáll annak a veszélye hogy veszít a hosszából?? Mert a fodrászkellékesben a nő azt mondta hogy mivel ammónia mentes a por így nincs rá esély.
2014. febr. 12. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
ha túl sokáig rajta hagyod roncsolhat rajta a z a legvégső eset ha már le is törik az ne valószinű de a minösége romolhat töle, épp ezért mondtam inkább jobb lenne szakemberre bizni, gyakran jönnnek hozzánk lányok/nők az otthon elrontott ilyen olyan probálkozásaikkal.
2014. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!