Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az idealis es a realis ar a pothajakert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fodrasz, de egy ismeros altal ugytunik, hogy kerul hozzam hajacska. Szeretnem eladni, mivel kulfoldrol jon es europai, azsiai es indiai is lesz, meltanyos, megfizetheto aron akarom tovabbadni! Szeretnem, ha nem azt gondoljak a vasarlok, hogy 60 ezer/100 gramm es akkor miert valasztana engem, ha barhol mashol is ennyi... Tehat valami olyarra gondoltam, hogy az europaibol 100 gramm es pl 50 cm, az 30 ezer. Indiai ugyanezekkel az adatokkal 20, azsiai 15. Ti realisnak latjatok? Eredetiseg garanciat es hasznalati utasitast adok melle... Uj hajak, csomagoltak.

2014. febr. 12. 23:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!