Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata (Győrben) a dermarolleres arckezelésről? Volt akinek használt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert sajnos én az egyik győri szalonban nagyon megjártam. Pattanás utáni hegeket szerettem volna eltüntetni/halványítani, amik a bérletvásárlás előtt (6 alkalmas kezelés) még "nem voltak olyan mélyek, egy kezeléssorozattal simán eltüntethetők". A kezelés vége felé (amikor kiderült, h nem használ semmit), közölték, hogy még jó pár alkalomra van szükség, hogy összehúzódjanak, honnan vettem én, h ennyi elég lesz. Magyarán vegyek újabb bérletet. Jelzem, első alkalommal még egész mást mondott. A kezelés alatt pedig észrevettem, hogy sokkal szárazabb a bőröm, feszül és hámlik minden nap, sőt, tele vagyok gyulladt pattanásokkal (holott korábban nem voltak). Persze szerintük ez teljesen normális... A "professzionális német kozmetikumokról" - amikkel állítólag dolgoznak - meg csak annyit, hogy 1000 ft-os, fodrászkellékesnél kapható krémek. Ezért kérdezném, hogy van-e valakinek JÓ tapasztalata ebben a témában? Hova érdemes menni?
2014. febr. 13. 23:32
 2/2 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászhoz.... NÉMELYIK kozmetikus pofátlanul annyi pénzt kér a sz*ros 0.5 mm - es tűjükért, ami semmit sem ér - mint egy bőrgyógyász kozmetológus a 2 mm - es tűjéért.
2014. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!