Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta valaki az új Scholl...

Próbálta valaki az új Scholl velvet smooth elektromos talpreszelőt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpi a reklám alapján, de kíváncsi vagyok, hogy van-e róla már bármilyen tapasztalat.
2014. febr. 16. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ma akartam megvenni, miután láttam, hogy már a DM-ben is kapható. Meg is örültem, mikor megláttam a polcon, de a mosoly azonnal az arcomra fagyott, amint rápillantottam az árára: 12.999 Ft. Seggel jöttem ki a boltból. Ennyit én nem adok érte, még ha jó, akkor sem. Ugyanis van már egy ilyen forgós talpreszelős kütyünk (pedi spin féle csoda), amit 5ezerért vettünk. Annyival biztos nem jobb nála, amennyivel drágább.

Valamint utánaolvastam és azt írják, hogy a feje 10 használatot bír ki, pótfejet pedig 5ezerért vehetsz hozzá.

2014. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!