Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jót tesz, táplálja a hajat,...

Jót tesz, táplálja a hajat, ha minden nap befújom gliss kur fújós balzsammal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erről lehetne vitatkozni, nyilván utána szép meg puha a hajad, mert van benne egy csomó olaj meg hidratáló, puhító anyag. De van benne egy csomó színezék meg káros illatanyag, tartósítószer is, ami cseppet sem jó sem a bőrnek, sem a hajnak. Szóval inkább vegyél valami természeteset a hajadra. Készíts pl argánolajos sprayt magadnak.
2014. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt használok. Amiket nálunk drogériában lehet kapni, azok közül a gliss kur a legjobb. De szerintem ne használd minden nap. A gliss kur balzsamok nagyon-nagyon tömények, még a fújósak is. Zsíros hatású lesz tőle a hajad, meg elnehezül, meg felesleges is. Én hetente kétszer használom és az bőven elég ahhoz, hogy szép legyen a hajam, pedig amúgy száraz hajam van.
2014. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég hajmosás után használni. Nálam az heti 2-3 alkalom.
2014. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem összeragadt a hajam,ha hetente többször használtam,két hajmosás kzött, szinte megkeményedett és még nehezebb volt kifésülni, borzalmas volt
2014. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!