Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Great Lengths hajhosszabbításr...

Great Lengths hajhosszabbításról vélemények?

Figyelt kérdés
Különösen a Multisonic illesztésre lennék kíváncsi

#póthaj #illesztés #Multisonic #lengths
2014. febr. 18. 15:22
 1/7 anonim válasza:

a budapesti szalonban Schmidt Ágnes készítette a hajamat.

Senkinek sem ajánlom! egy vagyonért kókler munka.

Amíg fizetsz, nyálasan nyomul, aztán ha probléma van,egy arrogáns, leordibáló, majd el nem érhető ember lesz belőle.


Kerülje el mindenki, drágán dolgozik rosszul.

2014. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%

Sziasztok

Amióta Great Lengths-es hajam van mindenkinek jobban tetszik az előző hajhosszabbítások, felrakásokhoz képest..Én egyszerűen imádom, összehasonlíthatatlanul jobb az előzőknél.Kényelmes, és gyönyörű.Én személyesen nagyom örülök, hogy megtaláltam Ágnest!!

2014. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kara Annamaria válasza:
0%
Sziasztok! Szerintem a Great Lengths-nél nincs jobb. Én már évek óta járok a budapesti szalonba és mindig tökéletes végeredményt kapok. Szerintem magyarországon Ági az egyik legjobb hajhosszabbító.
2014. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kara Annamaria válasza:
0%

Kedves valaki!

Ha ilyen véleménnyel vagy egy másik emberről akkor legalább vállald a személyiséged....így hiteltelen vagy!

Én már 8 hajhosszabbításon vagyok túl az Áginál, de amiket ide írtál ez egyszerűen nem igaz!!!

Annamari

2014. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe került a hajhosszabbításotok?
2014. aug. 14. 22:52
 6/7 anonim válasza:

Hellló, én 115000 Ft -ot fizettem legutoljára a great lengs salonba a hajhosszabbításomért. Már három hónapja fent van és ímádom....

Üdv Bea

2014. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hány cm hajért fizettél ennyit?
2015. jan. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!