Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha borotválni kezdem a mellkas...

Ha borotválni kezdem a mellkasom akkor egy idő után borostás lesz mint az arcom?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Nem a tapasztalat beszél belőlem, de mivel ugyanúgy egyszer elkezd visszanőni a szőr, minden bizonnyal lesz egy átmenet.
2014. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én láttam már olyat, aki borotválta, borostás lett neki. A combját is láttam így egy srácnak... számomra visszataszító. Inkább gyantázd, vagy epiláld. (A szépségért meg kell szenvedni... :D)
2014. febr. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,mikor nől vissza és még szúr és viszket is.
2014. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen borostás lesz! Én már régóta borotválom,de 1-2nap után újra borotválni kell,hogy ne legyen borostás.Ha elkezded utána mindig csinálni kell!
2014. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen borostás lesz, mivel a szőr nőni fog vissza, kb 1-2 nap múlva már látható is.
2014. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!