Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A különböző márkájú hajfestéke...

A különböző márkájú hajfestékekben ugyanakkora mennyiségű anyag van?

Figyelt kérdés
Palettét használok, és két doboz kell belőle a hajamra. Létezik esetleg olyan, aminél egy doboz nagyobb kiszerelésű?

2014. febr. 20. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, végignézhetném a boltban, hogy melyik hány ml-s... de hátha valaki tudja anélkül is :)
2014. febr. 20. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd, ha fodrászkellékesnél vennél profi festéket, az csak egy dolog, hogy sokkal olcsóbb, de jobb is!
2014. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet, esetleg pontos márkát tudnál ajánlani?
2014. febr. 20. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesnél van 100 ml-es vagy több is akár. Olcsóbbak és jobb minőségűek is. Alfaparf, Loreal, BES, Kallos, bármelyik jobb a boltiaknál.
2014. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rákerestem az Alfaparf-ra, itt csak 60ml-seket találok, egy Palette 100ml-s, és olcsóbb...


[link]

2014. febr. 20. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Alfa nagyon jó minőség, de olcsóbbakat is találsz 100ml van 450Ft-tól is, amik jobbak azok az olasz márkák. A Schwarzkopf, Wella, Loreal rosszabb náluk, nagyobbak a pigmentjeik.Saját tapasztalatból tudom, erős szálú hajam van, és nagyon keservesen találtam olyan profi festéket, ami a pár ősz hajszálamat 3%-on is képes fedni.
2014. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!