Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akné- meddig kell szedni az...

Akné- meddig kell szedni az antibiotikumot? (esetemben Doxiciclint) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Aknés az arcbőröm, elmentem bőrgyógyászhoz,aki Isotrexint és Brevoxilt,majd Duac gélt írt fel. Emellé pedig Doxiciclint. 3 hónapig szedtem és használtam a krémeket, szépen letisztult az arcom. Első hónap után voltam kontrollon,de utána nem volt időm menni, most pedig elég távoli időpontot kaptam.A krémeket még mindig használom,de két hete leálltam a Doxiciclin szedésével,mert a tájékoztatőn azt írja,hogy 3 hónapig lehet egyfolytában szedni. De így újból előbújtak a pattik. Szerintetek folytathatom a Doxiciclin szedését,amíg eljutok a bőrgyógyászhoz? (2 hét..).
2014. febr. 20. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd, nincs értelme, ez a gyógyszer addig hat amíg szeded, örökké meg nem szedheted, tönkreteszi a szervezeted, és a patik oka ettől még nem szűnik meg. Szóval az okát kéne megkeresni és megszüntetni. Egészséges életmód már megvan?
2014. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát..attól függ,mit értessz egészséges életmód alatt. Nem dohányzok, nem iszom alkoholt, csak nagyon ritkán, és akkor is nagyon keveset, próbálok nem fűszerezni és napi 2 liter vizet inni (ez sajnos nem igen jön össze,de igyekszem..). Mit tanácsolsz még? Pattanásaim vannak már 13 éve koromtól, most 18 vagyok..2-3 éve nagyon csúnya volt már az arcom, és azért fordultam bőrgyógyászhoz.
2014. febr. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!