Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajegyenesítő keféről vélemény...

Hajegyenesítő keféről vélemény? Lelőhely?

Figyelt kérdés

Nézegettem disznósörtés hajkeféket és rábukkantam a duplakefés változatra.

Kefével szoktam szárítani a hajam egyenesre, de lehet, hogy egy ilyen "egyenesítő" kefével kényelmesebb lenne.

Nekem egyenes hajam van kcisit kunkorodik néha a vége de szépen tudom egyenesre szárítani. Igazából fanyelű 100% disznósörtés kefe érdekelne mint ami a linken keresztül megnyitható

[link]

Nem vagyok pesti gondolom ott több oylan bolt van ahol beszerezhető lenne egy ilyen kefe.

Kb 1 éve voltam a Müllerbe sima sörtés kefét keresve de nem találtam. Gondolom illyne egyenesítő meg méginkább nincsen max műanyagban.

Ér valamit ez a kefe? Honnan lehetne beszerezni? Nézegettem ebay-n midneféleképpen az ingyenes szállítás jöhet szóba, sajnos csak Kínából lehet ingyenesen rendelni, viszont nem tudom, hogy 100% vaddisznósörtés

Pl néztem ezt,

[link]

De nem írja, hogy milyen anyagból van a sörtéje.



#hajkefe #disznósörtés
2014. febr. 20. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként ezta fésűt csak hajmosás után vizes hajon lehet használni? Vagy lehet vele fésülködni is a hétköznapokon?
2014. febr. 20. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy ezzel jobban ki tudnád egyenesíteni. A fordászok is nagy körkefével ki tudják húzni a hajat szárításkor - nekem mondjuk nem megy, de ha neked igen, akkor kétlem, hogy egy ilyen kefével jobb eredményt el tudnál érni.
2014. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Asaka válasza:

Itt is van egy vélemény róla, én aliexpresszről vettem.

https://www.youtube.com/watch?v=rnHtBtivdzg

2016. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!