Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan valtoztathatnek a hajamon?

Hogyan valtoztathatnek a hajamon?

Figyelt kérdés
Vall ala ero barna a hajam es szoke melir van benne. Hogyan valtotathatnek rajta egy kicsit.
2014. febr. 21. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyd el a melírozást, mert már vagy 10 éve nem divat. Nézz ki egy frankó frizurát és vidd el a fodrászhoz a fotót. Mi nem tudhatjuk, neked mi tetszik.
2014. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem erdekes, hogy itt a valaszadok szinte mindenre azt mondjak, hogy mar nem divat. De ki nem sz.arja le? Ki az, aki a divatot koveti? Ugyan mar!
2014. febr. 21. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a baj, hogy nem divat, hanem hogy borzalmasan természetellenes...Mármint legtöbbször nagyon szabályosak a csíkok és alapból eltérnek az alaphajszíntől (szerintem középbarna hajba max világosbarna jó vagy sötétszőke, nem pedig ilyen: [link]

Ráadásul sokszor túl hidegek az árnyalatok (Mo-n valamiért nagyon gyakori ez a hamvas árnyalat mánia, nem igazán értem miért:D)

Szerintem ha mindenképp szőke melírt akarsz, akkor vmi ilyesmit csináltass egy JÓ fordásszal: [link] vagy [link] (ez így lágyítja az arcot és szebb, mint egy tigriscsíkos haj...)

Vagy festesd vissza barnára az egész hajadat, és válassz valami szép árnyalatot.

Nekem ezek tetszenek: [link]

[link]

[link]

Ha a sima barnába vörös melírokat teszel (nem csíkosan!), az is nagyon szép tud lenni.

A fazonját is megváltoztathatod, bár szerintem ennél ne legyen rövidebb.

2014. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól akarsz kinézni, nem? Akkor meg? A barna hajban a szőke melír ronda, divatjamúlt, ilyen egyszerű.
2014. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ki szerint divatjamult? szerinted? Miert te ki vagy? Sok helyen olvastam, es sok helyen irtak, hogy mindig is divatos volt es most is az. Akkor mirol a francrol beszelsz?

Igazan nem tudom mi bajod a melirozott hajjal [link]

2014. febr. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!