Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hete kezdtem a ricinus...

Egy hete kezdtem a ricinus olaj használatát hajra. Írnál tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Már párszor használtam olivaolajjal keverve. Volt hogy 2-3 órát hagytam a hajamon,egyszer egész éjszakára,de ez kényelmetlen volt.

Most szeretném kitartóbban alkalmazni. A pár alkalom is látszott,szebb,jobb állagú volt a hajam,de most kifejezetten növesztés céljából kezdtem bele.

Írnál tapasztalatot? Bevállt? Mennyi idő múlva kezd el hatni?


2014. febr. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát,én eddig 6-szor kentem be összvissz,én is növesztésre szeretném alkalmazni,éjszakára felkenem,reggel pedig lemosom.Igazából nagy növekedést nem tapasztalok,de elhatároztam,hogy most kitartó leszek és csinálom sokáig,hátha..:D

Amúgy kb.4.használat után látható volt,hogy sokkal több a babahaj.:D

2014. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mivel használod?

Én volt,h.simán,volt,h.oliva olajjal keverve.

Most az 1.alkalommal tojássárgával,ma mézzel. Na ezt el is felejtem a jövőre nézve! Húzta ahogy kentem fel! Szinte fájt!

Milyen időközönként kened? Mi a cél? Én kb.20cm-t akarok növeszteni:-)

2014. febr. 21. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Olivaolajjal osszekeverve nagyon jo, nekem mondjuk kicsit hullot tole a hajam mert nagyon gubancolodott , de az mellet puhitotta es fenyt adott a hajamnak. Nekem nem igazan gyorsitotta meg a hajnovekedest, ha igen akkor se volt nagyon latvanyos.Heti 2 alkalomnal tobbszor ne hasznald.
2014. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok.köszi!

Úgy gondoltam,h.minden 2.hajmosásnál fogom használni,úgy kb.7-8.naponta kenném.

2014. febr. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!