Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok? Ti a szoláriumban...

Szolisok? Ti a szoláriumban kenitek fel a barnítókrémet vagy otthon? Illetve milyen krémet használtok és szoli után még kentek-e valamit magatokra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

barnítókrémet? szoláriumkrémet használok és azt közvetlen mielőtt befekszel akkor kell magadra kenni rá is van írva !

utána csak ha lezuhanyoztam akkor kenem be magam

2014. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Esztu81 válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. De szerintem te is a szolikrémre gondoltál (általában minimális önbarnítót azok is tartalmaznak). Bár mostanában nem voltam, de amikor jártam, mindig közvetlenül előtte kentem be magam a szalonban. Én utána azért egy napozás utáni hűsítőkrémet még magamra kentem, mielőtt dolgomra indultam. Akkor is, ha le tudtam utána zuhanyozni.
2014. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!