Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet szerintetek...

Hogyan lehet szerintetek visszanyerni az eredeti hajszínem, ha már évek óta melíroztam és a lenövések miatt túlzottá vált a szőkeség?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az eredetit sosem lehet visszakapni. Be lehet festeni hasonlóra, de az nem ugyanaz.
2014. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És,ha megpróbálom hasonló szinű festékkel bemelírozni? közben pl.lenőnek a szőke tincsek. Ez kb jó megoldás lenne?
2014. febr. 22. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. Főleg ha sikerül eltalálni a festést és tényleg olyan lesz, mint a lenövés, és nem is fog kopni. Van ilyen, úgyhogy semmi gáz.
2014. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sikerült is. Csakhogy hiába melírsapkàval csináltam valahogy az egész hajam barna lett. De legalább eredeti hajszínt kaptam. Viszont érthetetlen,hogyan történt. Tipp??
2014. febr. 24. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy amikor letelt a hatóidő, levetted a sapkát a fejedről és utána mostál hajat. Ilyenkor befogja a szőke hajat a festék, de hamar ki is fog kopni.
2014. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melíroztam barnával és igen befogta az egészet amikor levettem a sapit. Érdekes,mert 1árnyalatú lett és természetes hajszinem vagyis barna,de mivel fehér a bőröm és zöld a szemem így elég dúrvának tűnt úgyhogy másnap feldobtam egy kis szőke melírral és jó lett. Szerencsém volt. Köszönöm a jó tanácsot!
2014. febr. 25. 06:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont tanúlságos volt és egyet megfogadtam! Most festettem először a hajam,de utoljára. Inkább néha melírozom ez bevált és a csináld magad módszernél,mert így nem válik tulzottá a melír sem.
2014. febr. 25. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!