Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kerüljem el a bubi...

Hogyan kerüljem el a bubi frizurát?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, nyakig érő fekete hajjal. A problémám az, hogy a hajam elől rendszeresen az arcom felé göndörödik, és eddig még nem találtam módot arra, hogy ezt megszüntessem (beszárítás, vasalás csak egy-két óráig hat). Másik gondom, hogy hátul pedig úgy nyakközéptájt elkezd visszakunkorodni, és a vége majdnem függőlegesen áll.

Férfiként ez iszonyatosan idétlenül áll, sokkal jobb, amikor "normális" formája van (akkor tényleg jól néz ki, ezért nem akarom levágatni). Mit tehetnék?



2014. febr. 23. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Hát,én lány vagyok és szerintem jobban tennéd ha levágatnád. Biztos vagyok benne,hogy jobban állna:) Ha meg nem szeretnéd nem kell. Nekem is göndör hajam van,először amikor vasaltam 180 fokos vasalóval,akkor rá pár órára nekemis vissza állt,de már régóta használak új vasalót és 230 fokon vasalom. Ez sokkal jobb mert nem göndörödik vissza és jól is néz ki:) Javaslom,hogy hajmosás után szárítsd be és utána vasald ki vasalóval és másnap is vasald ki reggel:)
2014. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!