Korpa! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A furcsa hogy nagyon sok van belőle a hajamon! Szerencsémre világosabb a hajam és nem látszik annyira főleg ha feltűzöm, de már nem merek fekete vagy sötét színű pólót felvenni mert megrázom a fejem és kész. Légyszi segítsetek mert már nem igazán bírom tovább. Ha lenne egy samponom amivel eltűnne, akkor az baj , ha a régi fésűmmel fésülködök? Remélem van valami ötletetek házi praktikát is kipróbálok. Előre is Köszii :)

2014. febr. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevalt: megmostam a hajam,jol kifesultem,de a fejboromet is,, megkapartam" a kefevel.Bekentem olivaolajjal,ra torolkozo,reggel lemostam. 2 alkalommal csinaltam meg es a korpa 100%-ig eltunt. Nekem amugy ezt anyukam tanitotta,o mediterran helyrol szarmazik,ahol nagy kultusza van az olivanak es a nok ezt hasznaljak korpara,striara stb.
2014. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nisoral sampon! Azt hiszem a patikaban kaphato:)
2014. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a nizoralt ajánlom, ha az nem válik be, akkor bőrgyógyász. De legtöbbször gombásodás okozza, azon pedig segít a nizoral, egyszer ki lehet bírni az árát is.

Azért ha nem valami drága, hiperszuper fésűd van, én inkább kidobnám és vennék egy másikat, de alapos fertőtlenítés mellett talán nem lesz gond. Amúgy is illene rendszeresen kimosni. :) Ja és a sapkákat se felejtsd el!

2014. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Head&Shoulders. Nekem bevált, amióta használom, nincs gondom ilyennel.
2014. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden héten kétszer megmosom :) Valószínűleg azért lett korpás mert nem hordtam sapkát.. Azért köszi! Először az olivaolajat próbálom ki, majd a Nisoralt ha az nem hat. :) Kösz mindenkinek!
2014. febr. 28. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi a masodik valaszolo vagyok! az utanam szolo irta jol.Nizoral,nem nisoral. Bocsi megegyszer:)
2014. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj!A patikában úgyse kell írni
2014. márc. 1. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!