Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Az ilyen kis kimosható...

SÜRGŐS! Az ilyen kis kimosható színes hajspray mennyire marad a hajban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, lesz farsangi buli és vettem neonpink színű hajsprayt, viszont az iskolában már nem kezdeném el fújogatni a hajam, reggel nem is lenne rá időm és hátul, ahová nem látok, nem is lenne, aki megcsinálná, ezért arra gondoltam, hogy még előző este tesóm segít befújni és úgy alszok és reggel csak kibontom és elmegyek suliba. De még soha nem volt ilyennel befújva a hajam, és tudom, hülye kérdés, de ugye ez nem jöhet ki éjszaka a hajamból? Csakmert alvás közben elég sokat forgolódok, meg minden és nem akarok reggel arra kelni, hogy hót rózsaszín a párnám, a hajamból meg kijött :/

Szóval ugye nem jön ki, csak hajmosáskor?


2014. febr. 26. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno zöld volt, reggel befújtam a hajam, nem tudtam, h mire számítsak, így felvettem a sapit az utcára, mondanom se kell, mikor levettem totál zöld volt belül... ja és nagy része kijött az első fésülködéssel...
2014. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh :SSS Akkor mit csináljak? :/
2014. febr. 26. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz, csak a suliban megkérni valakit, hogy segitsen. Nem lesz ott senki, akit megkérhetnél? Tényleg kijön a hajból, legalábbis az a fajta, amit én használtam.
2014. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
muszáj lesz valakit megkérned, mert az még egy dolog, hogy a párnád full olyan lesz de úgy összekócolódik a hajad, ha azzal a sprayyel a fejeden alszol, hogy az életbe ki nem bogozod...
2014. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) úgy döntöttem, aznap reggel fújom be és anya segít majd befújni ott, ahol már nem látom :)
2014. febr. 26. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek olyanok mint a hajlakk, csak színes. Minden olyan lesz amihez hozzáér a hajad.
2014. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, nekem nem színezett be mást, csak amikor próbáltam fésülni, picit lejött
2014. febr. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!