Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat csinalni vagy...

Raszta hajat csinalni vagy csinaltatni erdemes?

Figyelt kérdés
8ora atlagosan, de nem akarok 30ezer forintot erte kifizetni:( de magam se akarom mert egyik haverom sem olyan ugyes es nem birnanak 8oraig a hajamat piszkalni...

2014. febr. 27. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kifizetnék 30-at egy igényes rasztáért, mint a haverokra bízni, ki tudja milyen eredménnyel. A 30 ezerben benne van az anyag is, meg szerintem szívesen megmutatják neked, hogy a kicsúszó szálat hogyan kell visszahorgolni.
2014. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább csináltasd meg drágán,de jól!
2014. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nincs rá ismerősöd akiben megbízol ilyen téren, akkor sztem is csináltasd meg. Egy rasztát normális esetben több évig hord az ember, ha csak vmi épphogy összetákolt rasztád van, azt nem igazán fogod szeretni te se...
2014. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan ismerősöd, akire rábíznád, akkor vagy keresel vki,t akinek már láttad, hogy milyenek a "munkái" és olcsóbban csinálja vagy megcsináltatod drágábban.
2014. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!