Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha egy fiú daueroltatja a...

Gáz ha egy fiú daueroltatja a haját?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán nő a hajam. Több forgóm is van rossz helyen hozzáteszem ezért ha hosszabbra nő a hajam akkor össze-vissza áll. 22/F

2014. febr. 28. 17:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Dehogy, nézd meg az Amerikai Botrány című filmet, B. Coopernek is milyen jól állt, szerintem az a fontos, hogy a legjobbat hozd ki abból amid van, tehát egyáltalán nem gáz:-)
2014. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondjuk tök hülyén néz ki, de, ha neked tetszik..:D


24L

2014. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De még csak nem is akarom ennyire göndörre hanem csak hullámosra. Egyébként köszi a választ.
2014. febr. 28. 18:00
 4/9 supra01 ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Jobb, mintha össze-vissza áll a hajad!!!

2014. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Össze-vissza nem állhat mert mindig teljesen rövidre vágatom, de elég unalmas már. 1-2x megpróbálkoztam a hosszabbra hagyással de mikor megláttam, hogy áll hosszabban akkor inkább eldobtam az ötletet.
2014. febr. 28. 19:13
 6/9 supra01 ***** válasza:
SZERINTEM HA BEJÖN AKKOR NYUGODTAN CSINÁLTASD MEG HULLÁMOSRA!
2014. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

úúh én imádom a hosszabb és hullámosabb hajat fiúknál:) mindenképpen!!

20L

2014. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ellenzők, nézzétek meg pl. a Trónok Harca c. filmet, vagy a Gyűrűk Urát. Szinte az összes pasinak (főleg utóbbiban!) hosszabb és erősen hullámos (amolyan headlines-göndör) a haja, és szerintem sokkal jobban néz ki mindegyik, mint az eredeti rövidebb hajaikkal.
2014. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. A dauer tud rajta segíteni. Szerintem nem gáz, mert akinek nincs rossz helyen forgója, az nem tudja elképzelni milyen szar érzés, hogy akármit csinálsz a hajad mindig szarul áll/hülyén néz ki.
2014. ápr. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!